Zespół Weselny TEQUILA

to pięcioro pozytywnie nakręconych i odrobinę zakręconych ludzi. Każde z nas posiada ogromny bagaż muzycznych doświadczeń, zdobywany od lat i po dziś dzień. Cechuje nas profesjonalne podejście do uroczystości weselnych oraz wielu innych imprez okolicznościowych. Do naszej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i jednocześnie spontanicznie, sprawiając by najważniejszy dzień w Państwa życiu stał się jeszcze piękniejszy i niezapomniany. Pochodzimy z województw lubelskiego i mazowieckiego i w tych najczęściej występujemy.

oferta zespołu weselnego, zespół na wesele tequila łuków para młoda

Specjalizujemy się w oprawie muzyczno-artystycznej imprez takich jak:

  • przyjęcia weselne,
  • eventy,
  • imprezy firmowe,
  • imprezy masowe, festyny,
  • bale okolicznościowe, bale sylwestrowe.

I zawsze potrafiliśmy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To co nas wyróżnia to maksymalne dopasowanie swojej usługi do wymagań klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapoznając się z wytycznymi Klienta oraz ustalając wspólnie plan zleconej imprezy.

Przyjęcia weselne:

Posiadamy rzadko spotykaną umiejętność nawiązania znakomitej relacji z naszą publicznością oraz połączenia tego elementu wodzirejskiego z dużą dawką zabawy na parkiecie przy dźwiękach sprawdzonych utworów muzycznych. Zapewniamy prowadzenie imprezy w sposób nieszablonowy z niebanalnym poczuciem humoru, oraz wysoką kulturą osobistą. Dajemy gwarancję niepowtarzalnego klimatu przyjęcia weselnego, łącząc elementy tradycyjne (szeroki wachlarz zabaw biesiadnych i oczepinowych) z indywidualnymi Państwa pomysłami (zabawy integracyjne dla gości, karaoke, repertuar na życzenie klienta). Jeżeli zachodzi potrzeba to konferansjerkę prowadzimy również w języku angielskim. Z racji doświadczenia służymy również radą, jeśli ktoś z racji tak ważnej i niecodziennej bądź co bądź sytuacji nie do końca potrafi się w tym odnaleźć. Występujemy najczęściej na terenach województw lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i podkarpackiego, ale jeżeli zachodzi potrzeba dojedziemy w każdy zakątek Polski.

oferta zespołu weselnego tequila

oferta zespołu weselnego perkusja tequila

Sprzęt:

Dysponujemy sprzętem estradowym oraz instrumentarium wyłącznie uznanych światowych marek tj.: RCF, Allen&Heath, TC Electronic, DBX, TC Helicon, Sennhieser, Neumann, Gibson, Alesis, Ketron, co gwarantuje słuchaczowi dźwięk bardzo wysokiej jakości. W przypadku zapotrzebowania mamy możliwość rozbudowy nagłośnienia, aby z powodzeniem zaopatrzyć w dźwięk większe imprezy zamknięte (do 1000 osób) oraz nieduże imprezy plenerowe. Posiadamy również na wyposażeniu wystarczającą liczbę efektów świetlnych, tak aby nadać naszej oprawie muzycznej dodatkowej efektywności i odpowiedniego charakteru.

Eventy, imprezy firmowe i plenerowe:

Nasz repertuar i charakter zespołu to nie tylko imprezy weselne. Świetnie się sprawdzamy na imprezach gdzie potrzeba muzyki dla wymagającego Klienta. Na imprezy pod konkretnego Klienta bądź charakteryzujące się konkretnymi gatunkami muzycznymi:

  • imprezy firmowe,
  • eventy,
  • imprezy dla gości zagranicznych,
  • imprezy z przeważającymi gatunkami rock, blues, soul, itp.
  • imprezy ze współczesną muzyką taneczną dance i disco polo również…

Imprezy – zespół muzyczny + DJ:

Na imprezy natury “młodzieżowej” (np. studniówki) dysponujemy usługą z DJ’em, łącząc nasz występ z muzyką czysto klubową, która bardzo często nie została absolutnie napisana do wykonań “na żywo”. Nadaje to imprezie zupełnie innego charakteru i skierowane jest do Klientów, którzy właśnie takiego duetu (zespół + DJ) oczekują.

Tagi dla podstrony: oferta zespołu na wesela Łuków, oferta zespołu na wesela Siedlce, oferta zespołu na wesela Warszawa, oferta zespołu na wesela Biała Podlaska, oferta zespołu na wesela Białystok, oferta zespołu na eventy Łuków, oferta zespołu na eventy Siedlce, oferta zespołu na eventy Warszawa, oferta zespołu na eventy Biała Podlaska, oferta zespołu na eventy Białystok, oferta zespołu na przyjęcia weselne Łuków, oferta zespołu na przyjęcia weselne Siedlce, oferta zespołu na przyjęcia weselne Warszawa, oferta zespołu na przyjęcia weselne Biała Podlaska, oferta zespołu na przyjęcia weselne Białystok, oferta zespołu na sylwestra Łuków, oferta zespołu na sylwestra Siedlce, oferta zespołu na sylwestra Warszawa, oferta zespołu na sylwestra Biała Podlaska, oferta zespołu na sylwestra Białystok, oferta zespołu na bal sylwestrowy Łuków, oferta zespołu na bal sylwestrowy Siedlce, oferta zespołu na bal sylwestrowy Warszawa, oferta zespołu na bal sylwestrowy Biała Podlaska, oferta zespołu na bal sylwestrowy Białystok, oferta zespołu na koncerty Łuków, oferta zespołu na koncerty Siedlce, oferta zespołu na koncerty Warszawa, oferta zespołu na koncerty Biała Podlaska, oferta zespołu na koncerty Białystok,