Najczęściej Spotykane Pytania Do Zespołu Weselnego

Postaramy się w tym miejscu odpowiedzieć na większość pytań jakie zadają nam nasi Klienci. Tych pytań na serio i tych z przymrużeniem oka 😉

Oczywiście sprawy indywidualne takie jak cena nie zostaną tutaj poruszone i zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bardziej bezpośredniego, ale na pewno znajdzie się tutaj wiele odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Życzymy miłej lektury 😉

Zawsze minimum pięć osób, czyli wokalistka i czterech facetów!

Nasze instrumentarium to: perkusja akustyczna, gitary elektryczne, saksofon oraz instrumenty klawiszowe. W niektórych przypadkach również dochodzi gitara basowa, a czasami dwie wokalistki. Więc zdarza nam się występować również w sześć osób.

Zawsze staramy się podawać już kompleksową cenę!

Czyli będą w niej się zawierały ewentualne koszty dojazdu, oświetlenie sceniczne, nagłośnienie dla zespołu. Po prostu wszystko to co będzie nam potrzebne do występu. Dodatkowe koszty to przedłużenie imprezy ponad czas wyznaczony w umowie, ale o tym w następnym punkcie….

Godziny pracy zespołu są rzecz jasna narzucone przez Was!

Na umowie jest odpowiedni zapis, gdzie podana jest godzina ślubu i zakończenia przyjęcia. Oczywiście teoretycznego zakończenia, gdyż czasami zachodzi potrzeba, aby jeszcze godzinę pograć. Oczywiście nigdy nikomu nie uciekliśmy z wesela i jak najbardziej można naszą usługę przedłużyć wedle potrzeby, ale jest to dodatkowo płatne.

Oczywiście, że prowadzimy!

Od przywitania Pary Młodej i gości, od pierwszego „szampana” na sali weselnej do końcowej prezentacji zespołu już nad ranem będziecie Was i Waszych gości integrować. Tak na parkiecie jak i za stołami. W trakcie bloków tanecznych i w trakcie przerw. Ale oczywiście ze smakiem i umiarem, bo przesada również nie jest wskazana.

Mamy ogromny repertuar, a Wasze propozycje są zawsze mile widziane!

Nie stronimy od żadnych gatunków muzycznych. Gramy wszystko to co jest znane i taneczne. Mamy swoje sposoby, aby sprawdzić jakie oczekiwania muzyczne mają Goście weselni. Jeżeli tylko macie ochotę możecie nam odpowiednio wcześniej podesłać listę nawet kilkudziesięciu tytułów piosenek, a my postaramy się w dużej większości przygotować to specjalnie dla Was.

Jak najbardziej tak!

Już na początku wesela reklamujemy się Gościom weselnym jaka taka „szafa grająca” dla Nich tej nocy. Zapraszamy po dedykacje dla Pary Młodej oraz po tytuły konkretnych utworów przy których chcieli by się akurat teraz pobawić. W większości sytuacji potrafimy sprostać wyzwaniu 😉

Przerwy robimy na dania gorące!

Bloki taneczne po rozmowie z obsługą organizujemy tak, aby grać od jednego dania do kolejnego. Czyli przerwy robimy na konsumpcję dań przygotowanych przez kuchnię. Taki blok taneczny najczęściej trwa godzinę do półtorej. Jeżeli natomiast dań jest bardzo mało i przez to odstępy pomiędzy nimi są duże to dzielimy ten czas proporcjonalnie. Tak aby nie grać krócej niż około godziny.

Przerwa to czas na wydanie dania gorącego przez obsługę i oczywiście konsumpcję. W zależności od ilości Gości i rodzaju dania przerwy trwają od 15 minut do pół godziny. Oczywiście w trakcie przerwy „puszczana” jest muzyka instrumentalna.

Niestety nie! 😉

… ale zdarza nam się wypić drinka za zdrowie Pary Młodej na samym początku wesela.

Oczywiście! Jeżeli tylko lubicie tradycyjne elementy przyjęcia weselnego.

Mamy wiele własnych patentów na prowadzenie biesiady i w ogóle integrację z gośćmi. W naszym wydaniu, biesiada to zabawa całym weselem, z podziałem na drużyny i z rywalizacją i współzawodnictwem. Jednym słowem coś co warto przeżyć na własnej skórze 😉

Gwarantujemy fajną i poprowadzoną ze smakiem zabawę oczepinową!

Do oczepin podchodzimy dzisiaj bardzo delikatnie. Staramy się aby w jak najkrótszym czasie zapewnić maksymalną ilość zabawy z jak największą liczbą gości, a dodatkowo uniknąć zabaw przyziemnych i tych ze zbędnym „zabawieniem emocjonalnym”. Unikamy zabaw indywidualnych i parami. Idziemy w stronę zabaw drużynowych typu drużyna Pani Młodej (same dziewczyny) na drużynę Pana Młodego (sami panowie).

Oczepiny są szczegółowo ustalane wcześniej, ale o tym w następnym punkcie…

Spotkanie przed weselem to według nas konieczność!

Zapraszamy do kontaktu już na miesiąc przed weselem, aby szczegółowo ustalić godzina po godzinie przebieg przyjęcia weselnego, gatunków muzycznych, konkretnych utworów, elementów tradycyjnych, itp.

To już chyba większość najczęściej spotykanych pytań. Jeżeli macie jakieś dodatkowe lub zainteresowaliśmy Was swoją usługą zapraszamy do kontaktu!

698 703 481