GŁÓWNE ATUTY ZESPOŁU TEQUILA

PRZEBOJOWY REPERTUAR

Nasz REPERTUAR to wyłącznie bardzo taneczna lista greatest HITÓW z odrobiną spokojniejszych utworów z list polskich i zagranicznych, od starszych propozycji po najnowsze hity. Zagramy również Wasze propozycje na życzenie. Przy naszych coverach nie ma gości opornych na taniec, a zespół nie zwolni tempa przez całą noc! Systematycznie do naszej setlisty wprowadzamy nowe propozycje utworów. Nie stronimy od żadnych gatunków muzyczny - jeśli trzeba gramy więcej DISCO POLO - jeśli nie trzeba... - to nie trzeba 😉

SAMI USTALACIE SCENARIUSZ WYSTEPU

Jako zespół muzyczny na wesele od kilku lat “robimy” IMPREZY NA ŻYCZENIE KLIENTA. Decydujecie o gatunkach muzycznych jakie mają się pojawić na Waszym przyjęciu, o charakterze imprezy – od tradycyjnych wesel z szaloną biesiadą i zażyłą integracją z gośćmi weselnymi, po imprezy bardziej spersonalizowane. Nie robimy “przyziemnych” i ośmieszających gości zabaw oczepinowych. Interesuje nas co lubicie na weselach, a czego nie lubicie.

ZAWSZE KONCERTOWY SKŁAD I INSTRUMENTARIUM

Jako zespół weselny zawsze występujemy w minimum pięć osób, pozwala nam to zaprezentować perkusję, gitary, saksofony, instrumenty klawiszowe i to wszystko z dawką elektroniki sprawia, że nasz występ staje się niezapomnianym wydarzeniem muzycznym. Występujemy na profesjonalnym nagłośnieniu BOSE zawsze kalibrując je pod warunki akustyczne sali, daje to czytelny, selektywny dźwięk. Z nami się BAWISZ, a nie zastanawiasz – o czym oni teraz śpiewają?

PROFESJONALNE OŚWIETLENIE IMPREZY

Chociaż nie uważamy, że oświetlenie zespołu muzycznego ma być jego głównym atutem, ale staramy się aby każdy nasz występ był oświetlony ze smakiem, dlatego chętnie wykorzystujemy oświetlenie punktowe aby oświetlić scenę oraz głowy ruchome dla dodania efektu świetlnego na parkiecie. Nie znajdziecie u nas laserów czy innych “kolorowych grzybków”.

DOBRZE ŚPIEWAMY I HARMONIZUJEMY ( tak mówią 😉 )

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoferować znacznie szerszy i atrakcyjny repertuar, oraz zauroczyć Was i Waszych Gości nie tylko partiami solowymi, ale również w dwu i trójgłosowej harmonii. Jeżeli kochasz muzykę – z pewnością wiesz o co chodzi!